MKP Noteć Inowrocław - strona oficjalna

Strona klubowa
  • www.mkpnotecinowroclaw.futbolowo.pl
  • Aktualności:
  • 2018-08-16 Ostatni sprawdzian
  • 2018-08-12 Wysoka porażka
  • 2018-08-10 Sparing w Gębicach
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Kolorowi Krusza Zamkowa - MKP Noteć Inowrocław 1:6
  • MKP Noteć Inowrocław - Kujawianka Strzelno
  • MKP Noteć Inowrocław - Mikrus Szadłowice 12:1
  • Kujawianka Strzelno - MKP Noteć Inowrocław 5:2
  • Gopło Kruszwica - MKP Noteć Inowrocław 1:3
  • Noteć Gębice - MKP Noteć Inowrocław 7:2
  • MKP Noteć Inowrocław - LZS Kościelec
  •        

Zegar

Losowa galeria

Notec - Spójnia
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 78, wczoraj: 169
ogółem: 1 683 514

statystyki szczegółowe

Wyniki

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-25 MKP Noteć Inowrocław Czarni Wierzchosławice 17:00
2018-08-25 Kujawiak Sukowy Grom Ostrowo 17:00
2018-08-25 Cukrownik Tuczno Kujawy Markowice 17:00
2018-08-25 Orłowianka Orłowo Kolorowi Krusza Zamkowa 17:00
2018-08-25 Fregata Polanowice Iskra Sikorowo 17:00
2018-08-25 Tarant Wójcin Unia Leszcze 17:00
2018-09-01 Kujawy Markowice MKP Noteć Inowrocław 17:00
2018-09-01 Kolorowi Krusza Zamkowa Grom Ostrowo 17:00
2018-09-01 Unia Leszcze Kujawiak Sukowy 17:00
2018-09-01 Iskra Sikorowo Tarant Wójcin 17:00
2018-09-01 Czarni Wierzchosławice Fregata Polanowice 17:00
2018-09-01 Orłowianka Orłowo Cukrownik Tuczno 17:00
2018-09-08 Fregata Polanowice Kujawy Markowice 17:00
2018-09-08 Cukrownik Tuczno Kolorowi Krusza Zamkowa 17:00
2018-09-08 MKP Noteć Inowrocław Orłowianka Orłowo 17:00
2018-09-08 Tarant Wójcin Czarni Wierzchosławice 17:00
2018-09-08 Kujawiak Sukowy Iskra Sikorowo 17:00
2018-09-08 Grom Ostrowo Unia Leszcze 17:00
2018-09-15 Cukrownik Tuczno MKP Noteć Inowrocław 17:00
2018-09-15 Kolorowi Krusza Zamkowa Unia Leszcze 17:00
2018-09-15 Iskra Sikorowo Grom Ostrowo 17:00
2018-09-15 Czarni Wierzchosławice Kujawiak Sukowy 17:00
2018-09-15 Kujawy Markowice Tarant Wójcin 17:00
2018-09-15 Orłowianka Orłowo Fregata Polanowice 17:00
2018-09-22 MKP Noteć Inowrocław Kolorowi Krusza Zamkowa 17:00
2018-09-22 Kujawiak Sukowy Kujawy Markowice 17:00
2018-09-22 Fregata Polanowice Cukrownik Tuczno 17:00
2018-09-22 Unia Leszcze Iskra Sikorowo 17:00
2018-09-22 Tarant Wójcin Orłowianka Orłowo 17:00
2018-09-22 Grom Ostrowo Czarni Wierzchosławice 17:00
2018-09-29 MKP Noteć Inowrocław Fregata Polanowice 17:00
2018-09-29 Kujawy Markowice Grom Ostrowo 17:00
2018-09-29 Cukrownik Tuczno Tarant Wójcin 17:00
2018-09-29 Orłowianka Orłowo Kujawiak Sukowy 17:00
2018-09-29 Czarni Wierzchosławice Unia Leszcze 17:00
2018-09-29 Kolorowi Krusza Zamkowa Iskra Sikorowo 17:00
2018-10-06 Tarant Wójcin MKP Noteć Inowrocław 17:00
2018-10-06 Iskra Sikorowo Czarni Wierzchosławice 17:00
2018-10-06 Fregata Polanowice Kolorowi Krusza Zamkowa 17:00
2018-10-06 Kujawiak Sukowy Cukrownik Tuczno 17:00
2018-10-06 Grom Ostrowo Orłowianka Orłowo 17:00
2018-10-06 Unia Leszcze Kujawy Markowice 17:00
2018-10-13 MKP Noteć Inowrocław Kujawiak Sukowy 17:00
2018-10-13 Kolorowi Krusza Zamkowa Czarni Wierzchosławice 17:00
2018-10-13 Kujawy Markowice Iskra Sikorowo 17:00
2018-10-13 Orłowianka Orłowo Unia Leszcze 17:00
2018-10-13 Cukrownik Tuczno Grom Ostrowo 17:00
2018-10-13 Fregata Polanowice Tarant Wójcin 17:00
2018-10-20 Grom Ostrowo MKP Noteć Inowrocław 17:00
2018-10-20 Iskra Sikorowo Orłowianka Orłowo 17:00
2018-10-20 Kujawiak Sukowy Fregata Polanowice 17:00
2018-10-20 Unia Leszcze Cukrownik Tuczno 17:00
2018-10-20 Czarni Wierzchosławice Kujawy Markowice 17:00
2018-10-20 Tarant Wójcin Kolorowi Krusza Zamkowa 17:00
10  2018-10-27 MKP Noteć Inowrocław Unia Leszcze 17:00
10  2018-10-27 Fregata Polanowice Grom Ostrowo 17:00
10  2018-10-27 Kolorowi Krusza Zamkowa Kujawy Markowice 17:00
10  2018-10-27 Orłowianka Orłowo Czarni Wierzchosławice 17:00
10  2018-10-27 Cukrownik Tuczno Iskra Sikorowo 17:00
10  2018-10-27 Tarant Wójcin Kujawiak Sukowy 17:00
11  2018-11-03 Iskra Sikorowo MKP Noteć Inowrocław 17:00
11  2018-11-03 Czarni Wierzchosławice Cukrownik Tuczno 17:00
11  2018-11-03 Kujawiak Sukowy Kolorowi Krusza Zamkowa 17:00
11  2018-11-03 Grom Ostrowo Tarant Wójcin 17:00
11  2018-11-03 Unia Leszcze Fregata Polanowice 17:00
11  2018-11-03 Kujawy Markowice Orłowianka Orłowo 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-08-05 Kolorowi Krusza Zamkowa 1:6 MKP Noteć Inowrocław zobacz ›
---  2018-08-22 MKP Noteć Inowrocław Kujawianka Strzelno 17:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-21 MKP Noteć Inowrocław 12:1 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2018-07-28 Kujawianka Strzelno 5:2 MKP Noteć Inowrocław zobacz ›
2018-08-08 Gopło Kruszwica 1:3 MKP Noteć Inowrocław zobacz ›
2018-08-11 Noteć Gębice 7:2 MKP Noteć Inowrocław zobacz ›
2018-08-18 MKP Noteć Inowrocław LZS Kościelec 16:30

Najbliższe spotkanie

MKP Noteć InowrocławKujawianka Strzelno
spotkanie pucharowe
MKP Noteć Inowrocław   Kujawianka Strzelno
2018-08-22, 17:00:00

Reklama

Ostatnie spotkanie

Noteć GębiceMKP Noteć Inowrocław
Noteć Gębice 7:2 MKP Noteć Inowrocław
2018-08-11, 16:00:00
     
mecz towarzyski

Wyniki

Mecze sparingowe
Kolorowi Krusza Zamkowa 1:6 MKP Noteć Inowrocław
MKP Noteć Inowrocław Kujawianka Strzelno
MKP Noteć Inowrocław 12:1 Mikrus Szadłowice
Kujawianka Strzelno 5:2 MKP Noteć Inowrocław
Gopło Kruszwica 1:3 MKP Noteć Inowrocław
Noteć Gębice 7:2 MKP Noteć Inowrocław
MKP Noteć Inowrocław LZS Kościelec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
MKP Noteć Inowrocław - Czarni Wierzchosławice
Kujawiak Sukowy - Grom Ostrowo
Cukrownik Tuczno - Kujawy Markowice
Orłowianka Orłowo - Kolorowi Krusza Zamkowa
Fregata Polanowice - Iskra Sikorowo
Tarant Wójcin - Unia Leszcze

Najnowsza galeria

Notec - Spójnia
Ładowanie...

Statystyki drużyny