Remis w pierwszym sparingu

• autor: MKP_notec, 2010-02-21 14:51

Kolorowi – Noteć  1:1 (0:0)

Drużyny seniorów Kolorowych i Noteci rozegrały mecz sparingowy w Kruszy.
Pierwotnie mecz miał odbyć się w Markowicach, lecz po ostatnich opadach deszczu i mżawki, na płycie boiska pojawiły się duże kałuże wody a po nocnym przymrozku płyta boiska w Markowicach przypominała lodowisko. Dlatego zdecydowano się grac w Kruszy na boisku na którym zalegała około 30 cm. warstwa śniegu…..

Pomimo trudnych warunków, obie drużyny dość dobrze poczynały sobie na boisku. Piłka często płatała piłkarzom psikusa, lecz zawodnicy walczyli ambitnie , dużo biegali i był to dla nich znakomity trening wytrzymałościowy, dlatego trenerzy zdecydowali że mecz odbędzie się 2x35 min. Już po około 20 minutach dało się zauważyć, przewagę w wybieganiu naszej drużyny lecz w pierwszej połowie w sytuacjach sam na sam z bramkarzem "Kolorowych" Pawłem Szafarczykiem nasi zawodnicy często trafiali w niego lub popisywał się On dobrymi interwencjami. Na początku drugiej połowy, w odstępie kilku minut padły dwa  gole i w dalszej części meczu nasza przewaga nie podlegała dyskusji, lecz nie padły już bramki.