statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis w Brzozie

• autor: MKP_notec, 2013-05-13 21:07

W wczoraj późnym popołudniem odbyło się spotkanie rundy wiosennej A klasy seniorów. Wyjazd Noteci do KS Brzoza zakończył się remisem 2:2 (1:1).

KS Brzoza – Notec Inowrocław 2:2 (1:1)
Bramki: Piotr Warczak 41’ Sławomir Sztuba 52’  - Patryk Hulisz 25’(k), Filip Łapiński 64’

więcej w rozwinięciu >>>

Mecz bardzo dobrze zaczęli zawodnicy Noteci. W 25 minucie po faulu w polu karnym sędzia wskazał na wapno. Do piłki podszedł Patryk Hulisz  i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Po tej bramce gra się uspokoiła, a zawodnicy Noteci starali się grać bez błędów z tyłu, kontrując gospodarzy. W 35 minucie za drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną boisko opuszcza zawodnik gospodarzy Tomasz Lepert i zamiast przewagi Noteci gra się wyrównała a momotami wydawało się ze to Brzoza gra z przewaga jednego zawodnika. Efektem tego była bramka strzelona przez Piotra Warczaka do szatni.
Na drugą połowę zawodnicy Noteci nie wyszli się bronić, lecz pewnie wywieźć 3 punkty. Niestety w 52 minucie błąd w środkowej linii w rozegraniu piłki następnie błąd w obronie i tracimy drugą bramkę. Od tego momentu gra nabrała kolorytu obydwa zespoły nastawiły się na szybką grę w ataku, akcje przenosiły się pod jedna i druga bramką. W 64 minucie Filip Łapiński piękną główką wyrównuje stan meczu na 2:2. W 72 minucie skopiowana podobnie akcja i główka Filipa lecz trafia w zawodnika stojącego na linii bramkowej. Do końca spotkania obydwa zespoły stworzyły po kilka sytuacji bramkowych ale wynik nie zmienił się.