statystyki szczegółowe

Aktualności

Czterech testowanych

• autor: MKP_notec, 2015-02-28 19:15

W dniu dzisiejszym o godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią obok giełdy, odbyło się kolejne spotkanie towarzyskie drużyny Noteci Inowrocław w ramach zimowego okresu przygotowawczego przed startem rundy wiosennej rozgrywek sezonu 2014/2015, a przeciwnikiem naszej drużyny był A klasowy rywal drużyna Orła Służewo a spotkanie to zakończyło się minimalnym zwycięstwem A klasowców 3:2.

Noteć Inowrocław Orzeł Służewo 2:3 (0:0, 0:1, 2:2)

Bramki dla Noteci : Wojciech Sztandur 17’ i samobójcza 30’

W dzisiejsze spotkanie towarzyskie z A klasowym przeciwnikiem zakończyło się minimalną porażką. Pomimo porażki na tle rywala drużyna Noteci zaprezentowała się korzystnie, a szczególnie brawa należą się za pierwszą kwartę, która napawała optymizmem, gdyż drużyna Noteci posiadała lekką ofensywną przewagę, przeprowadzając wiele ciekawy i składnych akcji. Natomiast przeciwnicy grali z szybkich kontr.  Druga i trzecia tercja była nieco mniej ciekawa, w której trener dał pograć wszystkim zawodnikom w tym czterem testowanym. Po dzisiejszym pożytecznym spotkaniu sparingowym czekają nas kolejne emocje już w sobotę w spotkaniu z zespołem Kujawianki Strzelno.