Aktualności

Walczyli do końca

• autor: MKP_notec, 2015-04-12 19:55

Kolejne zwycięstwo zespołu Noteci Inowrocław w doliczonym czasie.

W rozegranym w dniu dzisiejszym meczu o mistrzostwo B klasy w Orłowie gdzie zmierzyły się zespoły Orłowianki i Noteci Inowrocław, zwyciężyła Noteć 2:3 (1:2) Jak padały bramki w tym meczu:

1:0 6’ rzut karny pewnie wykonuje Łukasz Jaranowski.

1:1 38’ rzut karny tym razem dla Noteci strzelcem Daniel Wujkowski.

1:2 44’ bramka do szatni precyzyjny rzut wolny w wykonaniu Rafała Matusiaka.

2:2 78’ niespodziewanie na remis bramkę strzelają gospodarze, strzelcem Łukasz Stępień.

2:3 90’+2’ rzut różny wykonuje Rafał Matusiak, wrzuca piłkę w pole karne gdzie skutecznym strzałem popisuje się Kamil Bochat i Noteć zmów zwycięża w doliczonym czasie.

Mecz rozpoczął się od wymiany długich piłek wrzucanych w pole karne przez obydwa zespoły, lecz w dniu dzisiejszy w większości rządził przypadek powodowany przez porywisty wiatr który utrudniał grę obydwóm zespołom. W 6 min. faul naszego obrońcy na przeciwniku w polu karnym i sędzia zarządza rzut karny który gospodarze zamieniają na bramkę. Teraz zespół Noteci przystąpił do ataku lecz piłka jak już wspomnieliśmy przez porywisty wiatr płata psikusa to jednej to drugiej drużynie. W 38 min faulowany przez bramkarza gospodarzy w polu karnym jest nasz zawodnik i w meczu mamy drugi rzut karny, który skutecznie egzekwuje Daniel Wujkowski. Pod koniec pierwszej połowy zdobywamy z rzutu wolnego bramkę do szatni i do przerwy prowadzimy 2:1. Druga połowa meczu miała być już spokojna w wykonaniu naszego zespołu i tak by było gdyby nie niespodziewanie zdobyta bramka przez zespół Orłowianki. Teraz zespół Noteci poderwał się do energicznych akcji w ataku i co chwila dochodziło do gorących spięć pod bramką Orłowianki która dzielnie się broniła i wychodziła do szybkich kontr. Gdy dobiega już regulaminowy koniec meczu sędzia dolicz 4 min. za przestoje w grze (szczególnie kontuzja bramkarza gospodarzy) i jak w ostatnim meczu z Kujawiakiem Sukowy pada zwycięska bramka dla zespołu Noteci. Na pochwałę zasłużył cały zespół za ambicje i walkę na boisku do końca meczu.