statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis po walce

• autor: MKP_notec, 2016-11-07 21:24

W rozegramy w dniu wczorajszym ostatnim meczu mistrzowskim rundy jesiennej Noteć zremisowała w Sikorowie z Iskra 1:1 (0:0) Bramkę dla Naszego zespołu zdobył Łukasz Woś 83’ dla miejscowych Marcin Strzelczyk 78’. Pomimo przewagi w drugiej połowie meczu i stworzeniu kilku sytuacji bramkowych w tym dwóch strzałów w poprzeczkę mecz zakończył się remisem. Dodać trzeba że w 63’ minucie po faulu w polu karnym gospodarze wykonywali rzut karny (strzelał Marcin Strzelczyk) który w bardzo dobrym stylu obronił Nasz bramkarz Kamil Zieliński. Grę obu zespołom w dużej mierze utrudniała duża warstwa liści na płycie boiska której gospodarze nie usunęli przed meczem. Sukcesem można nazwać nie miejsce (czwarte) które po rundzie jesiennej zajmuje zespół Noteci lecz to że trener Kamil Matuszak wraz z kierownictwem klubu scaliło drużynę na nowym sezonie (w poprzednim problemy kadrowe) i z powodzeniem grało w rozgrywkach. Na wiosnę powinno być zdecydowanie lepiej gdyż pomału szykują się wzmocnienia (uzupełnienia) składu. Najważniejsze ze w zespole jest dobra atmosfera i chęć gry. Zespół w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej rozegra kilka gier kontrolnych z zespołami różnych klas rozgrywkowych.