statystyki szczegółowe

Aktualności

Pogoda dla Noteci

• autor: MKP_notec, 2017-04-02 19:03

Zwycięstwem 4:0 (3:0) z Kujawiakiem Sukowy rozpoczęli rundę rewanżową piłkarze Noteci Inowrocław, w pełni rewanżując się gospodarzom spotkania za sensacyjną porażkę w rundzie jesiennej. Mecz zagraliśmy bez najlepszego strzelca zespołu Pawła Grodziskiego oraz Bartosza Dudy, ale za to z pięcioma nowymi zawodnikami którzy w rundzie jesiennej w drużynie Noteci nie grali. Prowadzenie dla biało-żółto-niebieskich zdobył w 20 min. kapitan drużyny Łukasz Woś który precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza Kujawiaka. Bita przez Łukasza piłka minęła ustawiony przez gospodarzy mur, odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Na drugą bramkę czekaliśmy do 41 min. kiedy to po dośrodkowaniu strzałem głową po odbiciu od słupka (pierwszą w debiucie) zdobywa Adam Bachurski. Wynik na 3:0 do przerwy w 44 min podwyższył Paweł Moraczyński, który minutę później będąc sam na sam z bramkarzem strzeli z ,,orkiestrą’’ obok bramki.Praktycznie po pierwszej połowie........

było już po meczu. W drugiej połowie Noteć przeważała i była w większej części meczu w posiadaniu piłki. Mecz można było wygrać wyżej, lecz fatalny stan boiska płatał naszym zawodnikom figle, piłka na nierównej nawierzchni po koźle zmieniała kierunek, to uciekała na boki, ale jak mówią znawcy boisko jest takie samo dla obu zespołów. Końcowy wynik spotkania w 84 min. ustalił kolejny nabytek Noteci Paweł Gotówka który precyzyjnym strzałem obok słupka pokonał bramkarza gospodarzy. Oceniając całe spotkanie widać że zespół Noteci po ostatnich wzmocnieniach (w ostatniej chwili) zagrał dobre zawody, jeszcze momentami może szwankuje zgranie pomiędzy poszczególnymi zawodnikami, ale z każdym meczem można przypuszczać że będzie lepiej. Cały zespół Noteci zagrał ambitnie wraz z nowymi zawodnikami, a pozyskany z Goplanii Dawid Kowalski w bramce praktycznie nie miał co robić.

Noteć: Dawid Kowalski – Jakub Skonieczka, Kamil Wujkowski, Łukasz Woś, Jacek Lipiński – Paweł Derenda, Kamil Tecław, Adam Bachurski (Adam Górski), Tomasz Dudek (Patryk Molenda) – Paweł Moraczyński (Andrzej Matusiak), Paweł Gotówka.