statystyki szczegółowe

Aktualności

Kartkowo w Tucznie

• autor: MKP_notec, 2017-09-03 15:57

W rozegranym w dniu wczorajszym meczu mistrzowskim B klasy który trwał 111 minut    (bo o tyle mecz przedłużył sędzia) Noteć Inowrocław pokonała w meczu wyjazdowym Cukrownika Tuczno 2:1 (1:0). Bramki dla zespołu Noteci zdobywali: Kamil Matuszak 3’ Kamil Zieliński 65’ dla Cukrownika Maciej Maciejewski 72’. Mecz rozpoczął się po myśli Naszego zespołu, w 3 min. z rzutu wolnego zdobywamy bramkę przez grającego trenera Kamila Matuszaka. Po zdobyciu bramki Noteć kontroluje przebieg pojedynku praktycznie do końca pierwszej połowy spotkania. Po przerwie sędzia zaczyna kartkować zawodników z obydwu zespołów, natomiast Noteci po mału zaczyna brakować siły po wyczerpującym środowym meczu Pucharu Polski z Unią Solec Kuj.  W 65 min Noteć przeprowadza lewą stroną boiska szybką akcję  zakończoną pewnym strzałem Kamila Zielińskiego, prowadzimy 2:0. Sędzia nadal pokazuje kartki za drobne przewinienia, w całym meczu Cukrownik dostaje 5 natomiast Noteć 6 w tym w 70 min drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną  kartkę otrzymuje Kamil Zieliński i musi opuścić boisko. Z doliczonym czasem gramy 30 min w osłabieniu w którym to My lub Cukrownik mógł zdobyć bramkę. Brawa dla Dawida Kowalskiego który w pojedynku sam na sam obronił nagami strzał zawodnika z Tuczna. Pomimo że w końcowych fragmentach gry (doliczony czas gry) kiedy widać było że Naszym zawodnikom brakowało sił mogliśmy przypieczętować wyższe zwycięstwo (akcje Wujkowskiego i Walczaka). Wielkie brawa dla całego zespołu za ambicje i wykrzesanie wielkiego wysiłku pomimo zmęczenia po meczu pucharowym. Za tydzień spotkanie mistrzowskie z Fregata Polanowice na własnym stadionie.