statystyki szczegółowe

Aktualności

Do jednej bramki.

• autor: MKP_notec, 2018-04-15 20:10

Piłkarze Noteci Inowrocław w pierwszym meczu rundy wiosennej rozbili na własnym boisku Cukrownika Tuczno 6:0 (4:0).

Dzisiejszy mecz toczył się do jednej bramki. Goście z Tuczna nie potrafili zagrozić bramce Noteci a jedyną okazję na bramkę mieli w 87 minucie meczu przy stanie 6:0 dla Noteci. Pierwsza bramka dla biało-żółto-niebieskich padła już w 3 minucie meczu, jej strzelcem był Daniel Wujkowski. W 20 minucie było już 2:0 dla naszej drużyny, tym razem bramkę zdobył Kajetan Wegner. Na 3:0 i 4:0 podwyższył Sebastian Walczak. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Goście próbowali się bronić a kolejne bramki dla Noteci i tak padały. Piątą i szóstą z rzutu karnego dla biało-żółto-niebieskich zdobył Daniel Wujkowski kompletując tym samym hattricka. W następnej kolejce piłkarze Noteci zmierzą się na wyjeździe z Fregatą Polanowice.

Noteć: Dawid Kowalski – Michał Kaszak (Jakub Skonieczka), Przemysław Gajkowski, Adam Stefański, Łukasz Woś – Kajetan Wegner (Andrzej Matusiak), Kamil Madajczyk, Rafał Sobczak, Daniel Wujkowski – Sebastian Walczak (Paweł Moraczyński), Paweł Gotówka (Tomasz Mierzwa).