statystyki szczegółowe

Aktualności

Mecz na piątkę

• autor: MKP_notec, 2018-04-22 21:05

Mecz XIV kolejki klasy B grupy V pomiędzy Fregatą Polanowice a naszym zespołem zakończył się wysokim zwycięstwem Noteci 0:5 (0:3). Wygrana w pełni zasłużona, bowiem podopieczni trenera Kamila Matuszaka dominowali na boisku od pierwszej do ostatniej minuty meczu.

Daniel Wujkowski wyprowadził nasz zespół na prowadzenie w 24 minucie meczu. Po kilku minutach wynik podwyższył występujący przez kilka lat w Fregacie Sebastian Walczak. Tuż przed przerwą bramkarza Fregaty pokonał Kajetan Wegner.

Druga połowa również była pod kontrolą przyjezdnych. Mimo 4 zmian i tak na boisku dominowali nasi zawodnicy. Dwie bramki (jedna z karnego) Daniela Wujkowskiego były konsekwencją dobrej gry w ofensywie, jednak na pochwałę zasługuje również postawa defensorów. Przykrej kontuzji nabawił się Adam Stefański, który pałować będzie przynajmniej dwa tygodnie. Za tydzień mecz z Orłowianką Orłowo na stadionie Inowrocławskich Olimpijczyków.

Noteć: Kowalski – Kaszak, Gajkowski, Stefański (Skonieczka), Woś – Wegner (Moraczyński), Sobczak, Madajczyk, D. Wujkowski – Gotówka (Matusiak), Walczak (Derenda).