Aktualności

Wyjazd za miedze

• autor: MKP_notec, 2018-06-01 19:41

W pierwszy czerwcowy weekend Noteć Inowrocław uda się na wyjazdowe spotkanie z Iskrą Sikorowo.

Iskra obecnie zajmuje 8 lokatę w ligowej tabeli mając na swoim koncie 21 punkty. Zespół prowadzony przez Krzysztofa Wysockiego, wygrał 6 razy, 3 zremisował i 9 meczów przegrał. W ostatniej kolejce Iskra bezbramkowo zremisowała z Dębem Bąkowo, ale mecz nie trwał nawet 5 minut, gdyż Iskra udała na mecz w 7 osobowym składzie i została zdekompletowana przez co wynik meczu zweryfikowano jako walkower dla Dębu. Noteć natomiast w Inowrocławiu pokonał Grom Ostrowo 2:0 po golach Patryka Walczaka i Daniela Wujkowskiego.

Ostatni bezpośredni mecz pomiędzy Iskra a Notecią miał miejsce w poprzednim sezonie w rundzie jesiennej w Inowrocławiu. Wówczas była to pierwsza ligowa porażka Noteci w tym sezonie i jak na razie ostatnia. Iskra w tym meczu jako pierwsza wyszła na prowadzenie po golach Łukasza Barczaka i Bartosza Kujawę, dla Noteci bramkę zdobył Sebastian Walczak a Noteć miała kilka sytuacji bramkowych w ostatnich minutach by zmienić wynik jednak ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gości 2:1.

Mecz pomiędzy Iskra Sikorowo a Notecią Inowrocław rozpocznie się o godzinie 17:00 w sobotę 2 czerwca 2018 roku. Kibiców zapraszamy na mecz.