statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis

• autor: MKP_notec, 2010-05-02 11:04

Niestety nie udało się Noteci zainkasować kompletu punktów w wyjazdowym meczu z KS Brzoza chociaż było bardzo blisko. Zawodnikom obydwóch zespołów przyszło zmierzyć się  na bardzo dobrym boisku najlepszym w grupie II A klasy. Od początku meczu obydwa zespoły się kontrolowały, aż do 28 minuty meczu kiedy to najmłodszy zawodnik na boisku siedemnastoletni Paweł Moraczyński zdobywa bramkę dla zespołu Noteci. Od tego momentu zespół gospodarzy ruszył do zdecydowanych ataków na bramkę Daniela Pindla, ale nasza obrona z doskonale grającym na stoperze Michałem Koczorowskim odpierała te ataki. Wynikiem 1:0 kończy się pierwsza część meczu. Po przerwie Noteć ruszyła odważniej do ataku ale niestety to gospodarze zdobyli bramkę w 60 minucie po szybkiej kontrze. Na szczęście piłkarze Noteci nie czekali długo na bramkę dającą ponownie prowadzenie. W 65 minucie po solowej akcji w polu karnym faulowany zostaje Przemysław Gajkowski a sędzia meczu Pan Kusniarek dyktuje rzut karny a wykonawca Piotr Tomkiewicz zamienia go na bramkę i prowadzimy 2:1. Na 10 minut przed końcem meczu, kiedy wydawało się że dowieziemy bezpiecznie zwycięstwo ,ponowna kontra gospodarzy i bramka na 2:2 stała się faktem. Zawodnicy Noteci ruszyli jeszcze z atakiem ale niestety bez skutku bramkowego a na dodatek mogli stracić trzeciego gola w jednej z ostatnich akcji meczu, na szczęście gracz KS Brzoza pomylił się z 10 metrów. Niestety pechowy remis, gra także w rundzie wiosennej  na razie nie zachwyca. Teraz w środę zaległy mecz z Dębem Bąkowo.