statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana

• autor: MKP_notec, 2010-05-05 22:08

Było to spotkanie dla Noteci o tzw.6 punktów. Dlatego też nasz zespół podszedł do spotkania bardzo poważnie. Podopieczni Grzegorza Kaszaka wyszli na boisko bardzo skoncentrowani i sami wiedzieli ze w tym spotkaniu nikt inny nie może wyjść zwycięsko tylko Noteć. Zdobycie kompletu punktów w tym meczu mogło zadowolić  trenera Noteci Grzegorza Kaszaka (na zdjęciu)... Początek spotkania dla naszego zespołu był dobry czego efektem była składna akcja i zdobyta bramka w 23 min. spotkania..........

Prowadzenie 1:0 naszemu zespołowi dała szybka akcja ,wykorzystana przez Pawła Moraczynskiego. Jednak po zdobytej bramce nasz zespół przestał grać ,jednym słowem cofnął się i bronił prowadzenia w tej części meczu. Dlatego też mecz stracił na atrakcyjności w dalszej części tej odsłony meczu.

Druga połowa meczu rozpoczęła się jednak nieszczęśliwie dla naszego zespołu bo w 52 minucie tracimy bramkę i jest 1:1 Drużyna gości uwierzyła po strzelonej bramce że jeszcze może powalczyć o zwycięstwo w tym meczu. Jednak tak się nie stało ,drużyna Noteci w końcu zabrała się do solidniejszej gry. Efektem, kilka bardzo groźnych sytuacji bramkowych m.i.n. Dawid Nowak był dwukrotnie bardzo bliski pokonania  bramkarza gości, oraz Piotr Tomkiewicz. Natomiast zwycięską bramkę dla zespołu Noteci w 67 min zdobył Mateusz Ogrodowski. Było to pierwsze zwycięstwo naszego zespołu od  pażdziernika  2009r